English   فارسی   پیوندها ارتباط با ما نقشه سایت    
 
چگونه میتوانم به مشیز کمک کنم؟ آرشیو مطالب خانه تصویر مشیز کیست صفحه اصلی
درباره مشیز >> معرفی موسسه نسخه قابل چاپ
  موسسه مشیز

مشیز، موسسه‌ای بر آمده از جامعه‌ی اسلامی است که به پشتوانه‌ی اندیشه‌ای از خرد و ایمان نیکوکاران بنیان گرفته است. خاستگاه این تشکیلات عام المنفعه، استان کرمان می‌باشد که هم اکنون مراکز متعدد و متنوعی برای کمک رسانی به محرومین واقعی و نیازمندان به خدمات آموزشی   فرهنگی و تحصیلی   شغلی و حرفه‌ای   پزشکی و مشاوره ای را در خود جای داده است.
خدای بزرگ را شاکریم که تا کنون چترِ حمایت ولطفِ رحمت گسترده اش را بر سر آرزومندان رضایتش ارزانی داشته ، تا که امروز این راهِ استوار شده ولذتِ جان بخشِ این گوارای موردِ مهرِ او که لبخندِ خاصِ آفریدگارِ محبّت ـ شراکت ـ یاری و زیبایی را در رضایت ولبخندِ محرومانِ واقعی و آسیب دیدگان اجتماعی می جوید؛ در آستانه ی تحوّلی شگرف و پیشرفتی شایسته به ابعادِ خاکِ پاکِ ایران اسلامی قرار گیرد.
موسسه‌ی مشیز، نامِ خود را از این چهار مفهوم اصیل به عنوان نمود و حضورِ حتمیِ خالقِ شاهد بر چگونگی انجام امور جاری در کار و زندگی انسان ها گرفته است و محور برنامه ریزی های خود را تبدیل سرمایه های اقتصادی به ارزش های اجتماعی قرار داده است. این داد و ستد شریف چاره ای جز این ندارد که به راه خیر و لذّتِ خدمت تا درک و دریافتِ پاداش های لایزال الهی منجر شود؛ سودی سرشار از آرامش و پاکی، برای هر انسانی که بالا تر از حساب و حوصله، از دریچه‌ی ایمان و پناه بر‌خواست و‌حکمتِ عالیِ او به حوادث ظاهری و یا حلولِ حلالِ نعمت های دنیا می نگرد.
... و به راستی که تا حال چنین بوده است. و امروز این موسسه درحالی که قدرشناسِ قدم های همراهانِ خود در مسیرِ محبّت و شراکت و یاری و زیبایی است، قصد دارد تا از سویی با افزایش و‌ گسترش خدمات رسانی در ابعاد مالی ـ معیشتی ـ اشتغال و هم چنین حمایت های درمانی و آموزشی بپردازد. و از سوی دیگر با فراهم آوردنِ امکان مشارکت های اجتماعی در هر سطح و در بستر جامعه‌ی ارزشی، علاقمندان به این همدلی را دعوت به بهره مندی از سود وثوابِ خیر توأمان نماید.

 براین اساس موسسه ی مشیز به یاری پروردگارِ ناظر، مجوز موسسه مالی و اعتباری را از طرف نهادهای قانونی مربوطه اخذ نموده و انشاءا...  نیّتِ خیر مدیران و کارکنان زحمت کش این موسسه به بار خواهد نشست. بدیهی است که این مهم، مقصد نهایی جمع همکاران مشیز نیست. بلکه تنها ابزاری است که برای رسیدن به آن اهداف خداپسندانه در دست خدمت گزارانِ خالصِ راهِ کسب روزی و رحمت برای همه‌ی هم اندیشانی که امید داریم از این پس به کاروانِ دلدادگان خیر و لبخندِ حق بپیوندند!

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مشیز است.

طراحی و اجرا : تیم پشتیبانی موسسه مشیز

Powered by Softweb Center