EN
×

مشــیـز خـانـواده‌ی کـودکـان تنهـا

مشیز، سازمانی مستقل و غیردولتی است که نام خود را از: محبـت، شراکت، یـاری و زیـبایی­ گرفته است. راه‌اندازی مراکز شبه خانواده در اقصی نقاط کشور، نگهداری و توان‌بخشی معلولین و راه‌اندازی مراکز درمانی از جمله افتخارات مؤسسه مشیز در طول بیش از 25 سال فعالیت خداپسندانه است. مشیز به افق دورتری می‌اندیشد؛ افق زیبایی که در آن، هیچ فرزندی به خاطر نداشتن خانواده، فقر و عدم صلاحیت والدین از خوشبختی جا نماند، افقی که موجب شده است تا به امروز، این مؤسسه خیریه با عنایات حضرت زهرا (س) به یکی از بزرگ‌ترین و خوشنام‌ترین مراکز خیریه در کشور بدل شود.
 

سخن موسسان

بیست‌وپنج سال فعالیت مؤسسه خیریه مشیز مرهون تلاش‌های صادقانه و خالصانه صدها انسان عاشق و اخلاق‌مداری است که با فعالیت‌های شبانه‌روزی خود، زمینه حمایت همه‌جانبه از نیازمندان به‌ ویژه ایتام را در جنوب شرق و سپس در کل کشور  پایه‌گذاری کرده‌اند.
امروز با گذر از اهداف اولیه خیریه، بر آن شدیم تا با یاری و لطف خداوند بزرگ و تکیه بر نیروهای متفکر و اندیشمند و همچنین بهره‌گیری از ربع قرن تجربه بنیان‌گذاران مشیز، پویاتر از گذشته و با حفظ و ارتقای عزت نفس و کرامت انسانی به سمت توسعه، توانمندسازی و بازتوانی حرکت نمائیم.
اکنون و در این برهه خاص از زمان، پروردگار منّان را شاکریم که توانسته‌ایم با اتّکا بر خرد جمعی و همّت عالی مدیران و کارکنان خانواده مشیز، گامی در جهت سلامت نسل آینده سرزمین عزیز اسلامی‌مان برداریم.
اینک ما به روزهای خوشی می‌اندیشیم که لبخند رضایت بر لب و ردای خوشبختی بر تن تمامی ایتام میهن‌مان دیده شود.
در اینجا فرصت را غنیمت شمرده، از تمامی همکاران‌مان در مؤسسه خیریه مشیز قدردانی و تشکر نموده و یادآوری می‌کنیم که باید فرزند زمان خویشتن باشیم و در حالی‌که از تجربه‌ها بهره می‌گیریم از  نوآوری‌ها، خلاقیت‌ها و کمال‌جویی غافل نباشیم و عملکرد ربع قرن فعالیت مستمر را به نقد و ارزیابی بنشینیم تا به قله‌های بزرگ‌تری از موفقیت دست یابیم.
به امید روزی که جز اشک شوق هیچ اشکی از هیچ چشمی سرازیر نگردد.
 

رئیس هئیت امنا و رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه مشیز
محمدحسین اسکندری‌زاده        دکتر پروین عباس‌پور


 


USSD Code
 


کودکان مشیز
برای زندگی بهتر نیاز به توجه دارند

دریافت کمک های نقدی
کارت : 6104337540000955
حساب : 8534517367 
شبا : IR840120020000008534517367