EN
×

کمک های غیر نقدی

تجهیز مراکز
دلمان می‌خواهد هیچ کودکی تحت هیچ شرایطی از داشتن خانه و خانواده محروم نشود. هدف بزرگی اندیشیده‌ایم. می‌دانیم با تمام تلاش‌مان ما نخواهیم توانست همان خانواده‌ای باشیم که برآورده کننده‌ی تمام نیازهای این فرزندان است اما می‌دانیم که می‌توانیم سرپناهی بسازیم، می‌توانیم دوست باشیم و یاری‌گر. دلمان خواسته فرزندان‌مان با بهترین امکانات زندگی کنند و حال دلشان خوب باشد و باز هم دست یاری به سمت شما گشوده‌ایم. تجهیز مراکز شبه خانواده موسسه خیریه مشیز وظیفه ماست اما کمک شما در این راه، انجام وظیفه ما را معنی و مفهوم دیگری خواهد بخشید. اگر صاحب هر آن چیزی هستید که برای زندگی لازم است و دوست دارید این امکانات را در اختیار فرزندان ما قرار دهید لطفا با ما تماس بگیرید یا با پر کردن فرم ذیل کمک کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تماس با ما:
02188605541
 
تامین مایحتاج
به جرات می‌توان گفت هیچ امر مادی در جهان وابسته به یک منبع لایزال نیست. هیچ مقداری از دارایی مادی را نمی‌توان در نظر گرفت که ثابت و زوال‌ناپذیر تلقی شود. اما زمانی که وارد حوزه امور معنوی شویم، مهر و محبت و نوع‌دوستی انسان‌ها پایانی نداشته و ندارد و نخواهد داشت. مفهوم زندگی اجتماعی با مفهوم یاری رساندن درهم تنیده است. می‌توانیم سخت نگیریم. خیرخواهی می‌تواند تنها موضوعی باشد که در آن «کوچک» بیندیشیم. واقف باشیم به این‌که گاهی اوقات هدایای کوچ ما کمک بزرگی خواهد بود در پیمودن مسیری دلنشین و رسیدن به هدفی والا. اگر تمایل دارید یاری‌گر ما در تامین مایحتاج اولیه فرزندان موسسه خیریه مشیز باشید با ما تماس بگیرید یا با پرکردن فرم ذیل ما را در ارتباط با خودتان یاری نمائید.

تماس با واحد غیر نقدی :
02188605868 - tel:02188606169
 
داوطلبان
همان‌طور که همه ما آگاهیم فعالیت‌های انسان‌دوستانه در حوزه‌ی یاری رساندن به کودکان و نوجوانان محروم، صرفا شامل کمک‌های نقدی نبوده، نیست و قطعا نخواهد بود. نیاز کودکان محروم این سرزمین فقط با پول مرتفع نخواهد شد. گاهی اوقات یاری رساندن شما در امور مقدسی همچون آموزش و پرورش روحی و جسمی این فرزندان بسیار مهم‌تر و ضروری‌تر از هرگونه کمک مالی است. پذیرای هنر و توانایی و استعداد شما در تمام زمینه‌های آموزشی و پرورشی خواهیم بود و آغوش ما هر زمان برای پذیرش مهر شما گشوده خواهد بود. لطفا اگر علاقه دارید به صورت داوطلبانه در مسیر صعب زندگی این فرزندان یاری‌گر باشید با پرکردن فرم زیر به ما کمک کنید تا با شما ارتباط بهتر و مفیدتری داشته باشیم.