کمک آنلاین
EN

 

 

سخن بنیان گذاران

به نام خداوند هستی بخش مهربان
بیست و پنج سال فعالیت مؤسسه خیریه کوثر مشیز مرهون تلاش های صادقانه و خالصانه صدها انسان عاشق و اخلاق مداری است که با فعالیت های شبانه روزی خود زمینه حمایت همه جانبه از نیازمندان به ویژه ایتام را در جنوب شرق و سپس در کل کشور فراهم و پایه گذاری نموده اند.
اما امروز با گذر از اهداف اولیه خیریه بر آن شدیم تا با یاری و لطف خداوند بزرگ و تکیه بر نیروهای متفکر و اندیشمند و همچنین بهره‌گیری از بیش از ربع قرن تجربه، پویاتر از گذشته و با حفظ و ارتقای عزت نفس و کرامت انسانی به سمت توسعه ، توانمند سازی و بازتوانی حرکت نمائیم. اکنون و در این برهه خاص از زمان ، پروردگار منان را شاکریم که توانسته ایم با اتکا بر خرد جمعی وهمت عالی مدیران و کارکنان خانواده آبرومندمشیز ،گامی در جهت سلامت نسل آینده سرزمین عزیزاسلامیمان برداریم.

اینک ما به روز‌های خوشی می اندیشیم که لبخند رضایت بر لب وردای خوشبختی بر تن تمامی ایتام وطنمان دیده شود.در اینجا فرصت را غنیمت شمرده،از تمامی همکاران در موسسه خیریه کوثر مشیز قدردانی و تشکر نموده و لازم می‌دانیم این نکته را یاد آوری نماییم که باید فرزند زمان خویشتن باشیم و در حالیکه از تجربه ها بهره می‌گیریم از نوآوری‌ها خلاقیت ها و کمال جویی غافل نباشیم و عملکرد بیش از ربع قرن فعالیت مستمر را به نقد و ارزیابی بنشینیم تا به قله‌های بزرگتری از موفقیت دست یابیم.

به امید روزی که جز اشک شوق هیچ اشکی از هیچ چشمی سرازیر نگردد.