کمک آنلاین
EN

شهردار کرمان از موسسۀ خیریه مشیز بازدید کرد

صفحه نخست>اخبار و اطلاعیه ها>شهردار کرمان از موسسۀ خیریه مشیز بازدید کرد
30 آذر 1399

شهردار کرمان از موسسۀ خیریه مشیز بازدید کرد

شهردار کرمان با هدف حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی از موسسه خیریه مشیز در این شهر بازدید کرد.

سیدمهران عالمزاده در حاشیۀ بازدید از مرکز دخترانه مشیز در شهر کرمان، به اقدامات و برنامه‌های شهرداری در راستای شهر دوست­دار کودک اشاره کرد و گام برداشتن برای کودکان شهرهای در حال توسعه را نوعی برنامه­ریزی برای آینده درخشان این شهرها از جمله کرمان دانست.

وی حمایت از طرح دوست­دارکودک در شهر کرمان، از برگزارکنندگان جشنواره فرهنگی و هنری در موسسه خیریه مشیز تجلیل کرده و از آن­ها درخواست کرد تا بیش از پیش این قبیل اقدامات، که باعث ایجاد ذوق فرهنگی فرزندان موسسه می­شود، را پایه­گزاری کنند.

شهردار کرمان همچنین برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری موسسه خیریه مشیز را بهانه­ای برای رشد و شکوفایی کودکان این شهر دانست و گفت: هدف از این اقدام، حمایت مادی و معنوی در راستای شکوفا شدن استعداد و نبوغ کودکان این مؤسسه بوده است.

گفتنی است، برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری  برای کودکان خیریه مشیز در استان کرمان و بازدید مسئولین شهری از این موسسه به همین­جا ختم نشد و در ادامه معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان را نیز از دستاوردهای جشنواره در مرکز دخترانه کرمان بازدید کردند.

محمد جهانشاهی، معاون شهردار کرمان در حاشیه این دیدار کرمان را یک کلان‌شهر با توسعه شهری درخشان دانست و گفت: باید متناسب با رشد کمّی شهر، کیفیت زندگی در آن نیز رشد کند که در این زمینه راهی جز هموار کردن مسیر مشارکت مردم نداریم.

وی با اشاره به گستردگی حوزۀ فعالیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی گفت: استراتژی ما افزایش دامنۀ مشارکت گروه‌های مختلف مردم‌نهاد در راستای کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی است.

شایان ذکر است پس از شهردار و معاون وی زهرا لری، رییس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورای اسلامی شهر کرمان و سارا کارگرجهرمی، دبیر ستاد شهر دوستدار کودک شهرداری نیز از مرکز کزمان موسسه خیریه مشیز باردید کردند.همنشینی و گفت و گو با فرزندان مشیز، هدف اصلی دیدار مسئولان شهری از موسسه مشیز کرمان بود.

نظرات کاربران (0 مورد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *