mashiz.ir

درباره ما

مشیز، موسسه ای برآمده از متن جامعه است که به پشتوانه خرد، ایمان و نوع‌دوستی نیکوکاران، بنیان نهاده شده است. نام این موسسه سال­هاست که برتارک فعالیت­های اجتماعی و اقتصادی عام­المنفعه استان کرمان و دیگراستان­های کشور به روشنی می درخشد و زمزمه­ی آشنای زندگی این کویرنشینان صبور است. مشیز، سازمانی مستقل و غیردولتی است که نام خود را از : محبـت، شراکت، یـاری و زیـبایی­ گرفته است.

امروز مؤسسه خیریه مشیز را با انسان‌های بزرگ و همت‌های بلند می‌شناسند، مردان و زنانی که با هدف کمک به کودکان بی‌سرپرست و در وضعیت دشوار و نیازمندان جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکردند تا بتوانند مأمنی باشند برای کودکان معصومی که امانت پروردگار مهربان در میان مردم هستند.

راه‌اندازی مراکز شبه خانواده دراقصی‌نقاط کشور، نگهداری و توان‌بخشی معلولین و راه‌اندازی مراکز درمانی از جمله افتخارات موسسه مشیز در طول بیش از 25 سال فعالیت خداپسندانه است. مشیز به افق دورتری می‌اندیشد؛ افق زیبایی که در آن، هیچ فرزندی به خاطر نداشتن خانواده، فقر و عدم‌صلاحیت والدین از خوشبختی جا نمانده است، افقی که موجب شده است تا امروز، این مؤسسه خیریه با عنایات حضرت زهرا(س) به یکی از بزرگ‌ترین و خوش‌نام‌ترین مراکز خیریه در کشور بدل شود.

مشیز، سازمانی مستقل و غیردولتی است که نام خود را از محبـت، شراکت، یـاری و زیـبایی­ گرفته است. این موسسه، هدایت و راهبری 23 مرکز شبه خانواده در سراسر کشور را برعهده دارد. تمرکز اصلی موسسه مشیز بر ارتقاء مفهوم خانواده و حمایت از کودکان بی‌سرپرست و در وضعیت دشوار است که در این راستا با راه‌اندازی 23 مرکز به نام شبه خانواده از سال 1373 توانسته به 1826 فرزند خدمت‌رسانی کند که از این تعداد 1506 فرزند مستقل شده‌اند و یا به آغوش خانواده‌هایشان بازگشته‌اند و در حال حاضر 320 فرزند در خانواده مشیز زندگی می‌کنند.

پربازدیدها
آخرین اخبار