mashiz.ir

کد خبر: ۱۲
در نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور:

در نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور نشان زرین مسئولیت اجتماعی توسط رئیس جمهور به موسسه خیریه مشیز کرمان اهدا شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۷ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
پ

 نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور با حضور رئیس جمهور، وزیران بهداشت، علوم، تعاون و رفاه و جمعی از نمایندگان نهادها و موسسات مختلف در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این همایش جایزه و نشان ملی مسئولیت اجتماعی ایران با عنوان جایزه شهید دکتر فیاض بخش به سازمان‌ها ، نهادها، موسسات و ارگان‌های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی به ویژه در حوزه سلامت، رفاه و تأمین اجتماعی اهدا شد.

در نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور نشان زرین مسئولیت اجتماعی توسط رئیس جمهور به موسسه خیریه مشیز کرمان اهدا شد.

براساس گزارش دبیرخانه نشان مسئولیت اجتماعی ؛ از بین 197 شرکت و موسسه متقاضی 47 شرکت و موسسه به مرحله نهایی ارزیابی نشان مسئولیت اجتماعی راه پیدا کردند و با اعلام نتیجه ارزیابی نهایی از شرکت‌های منتخب در سطوح دیپلم افتخار، نشان برنزین، سیمین و زرین تجلیل شد که در این میان موسسه خیریه  مشیز کرمان از سوی رئیس جمهور نخستین نشان زرین مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد.

اطلاعات تکمیلی این نهادها و ارگان‌ها تا 15 شهریور ماه جمع آوری شده بود و برای دریافت این جایزه شاخص‌های بهبود فرآیندهای سلامت و رفاه اجتماعی، میزان مشارکت‌های مردمی ، شیوه‌های موثر ارتقای کیفیت خدمات در مسیر رفاه اجتماعی عمومی و استانداردهای خدمات سلامت اجتماعی نیاز است .

اهدای نشان زرین مسئولیت اجتماعی به موسسه کوثر مشیز

هدف اصلی اهدای این جایزه ایجاد بسترهای لازم برای ارتقای سطح سلامت و بهبود کیفیت خدمات با مشارکت نهادهای اجتماعی اعلام شده است و گروه‌های هدف نشان مسئولیت اجتماعی ایران هم رسانه‌ها، مؤسسات خیریه، اشخاص حقیقی، مؤسسات، نهادها و سازمان‌های دولتی، صاحبان کالا و خدمات بخش خصوصی، انجمن‌ها، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد، پژوهشکده‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی و آموزشی هستند .

موسسه خیریه  مشیز، موسسه ای نشأت گرفته از متن جامعه اسلامی است واز سال 1373، به منظور افزایش بهره وری در راستای امور خبریه و عام المنفعه در استان کرمان شروع به فعالیت کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس