mashiz.ir

کد خبر: ۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
پ

واحد پزشک عمومی 

واحد پزشک عمومی این مرکز شاکل ویزیت پزشک، تزریقات و پانسمان،بستری موقت،فشارخون،نوار قلب، بخش بستری سرپایی و داروخانه بوده که به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات مشغول هشتند.

بخش های تخصصی پزشکی 

این بخش شامل قلب و عروق، ارتوپدی، کلیه و مجاری ادراری، زنان و زایمان، پوست و مو، داخلی،جراحی عمومی، مغز و اعصاب و اطفال می باشد.

کلینیک تخصصی شماره 3 

کلینیک تخصصی شماره 3 مراکز درمانی موسسه کوثر مشیز شامل خدمات روانشناسی،شنوایی سنجی،اپتومتریست، گفتاردرمانی،مشاوره،یادگیری و اختلالات رفتاری کودکان، مسکلات زناشویی ، اجای تست هوش را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد و دارای باجه فروش عینک نیز می باشد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی 

(کلیه خدمات به صورت اقساط انجام می شود)

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شامل اورژانس و رادیولوژی شبانه روزی ، 15 یونیت دندانپزشکی شامل بخش های تخصصی دندانپزشکی کودکان،درمان ریشه، ترمیمی و زیبایی، پروتز های دندانی، جراحی لثه و ایمپلنت و ارتودنسی با حضور بهترین متخصصان استان کرمان در حال فعالیت است.

اورژانس 

در این بخش با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان کلیه خدمات اورژانس و رادیولوژی شامل پالپکتومی، پالپوتومی 

کلینیک تخصصی ارتودنسی 

با توجه به هزینه های دندانپزشکی خصوصا ارتودنسی در سال های اخیر و عدم توان اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، موسسه خیریه کوثر مشیز بر آن شد تا با را هاندازی 2 یونیت تخصصی ارتودنسی با تعرفه های مناسب و به صورت اقشار نیازمند جامعه بردارد و در این مسیر و برای نخستین بار خدمات ارتودنسی با حضور بهترین متخصصان این رشته در مراکز درمانی موسسه خیریه کوثر مشیز انجام می شود.

بخش چشم پزشکی

بخش چشم پزشکی کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل (ع) موسسه خیریه کوثر مشیز با به کارگیری بهترین و مجرب ترین متخصصان حوزه چشم پزشکی و اپتومتریست توانسه است خدمات شایان توجهی را به همشهریان کرمانی ارائه دهد. همچنین باجه فروش عینک نبز جهت رفاه هرچه بیشتر مراجعین در این کلینیک دایر شده است.

فیزیوتراپی و طب فیزیکی 

بخش فیزیوتراپی در کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل (ع) با دارا بودن کلیه دستگاه های مربوط به فیزیوتراپی و ارائه تعرفه مناسب و کادر درمانی ویژه بانوان در منزل آماده خدمت رسانی در زمینه مشکلات ارتوپدی، نورولوژی (آرتروز، آسیب رباط صلیبی و مینیسک) نرمش های تعادلی، تحریک الکتریکی عصب و عضله می باشد.

آزمایشگاه 

این مرکز پیشرفته ترین ، مجهزترین  و مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی با کمک کادر تخصصی و بهره مندی از سال ها تجربه توانسته است گامی بلند در راستای تشخیص بیماری ها در بین مردم دیار کریمان برداشته و به سلامت  جامعه کمک کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز درمانی حضرت ابوالفضل(ع) کرمان