mashiz.ir

کد خبر: ۱۷۸

در اولین مجمع سلامت استان کرمان از موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان تشکل مردم نهاد فعال در عرصه سلامت و درمان تقدیر شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
پ

 آفرینش برتر- در اولین مجمع سلامت استان کرمان از موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان تشکل مردم نهاد فعال در عرصه سلامت و درمان تقدیر شد. در این همایش که با حضور امام جمعه و استاندار کرمان و قائم مقام معاونت اجتماعی وزارت بهداشت برگزار شد از خدمات موسسه خیریه کوثر مشیز در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه برای دستیابی به جامعه پویا، با نشاط و پایدار که لازمه و پیش شرط اساسی نیل به توسعه و پیشرفت همه جانبه است تقدیر به عمل آمد.

علی‌اصغر فرشاد قائم‌مقام معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این همایش گفت: بیش از 80 درصد از نیازهای درمانی کشور با مشارکت های مردمی و بخش خصوصی انجام می شود و دولت برای تامین نیازهای درمانی جامعه به بخش خصوصی نیازمند است.

حجت الاسلام علیدادی‌سلیمانی امام جمعه کرمان نیز در این مراسم تصریح کرد: بحث سلامت در همه دستورات اسلام وجود دارد و اسلام یک جامعه سلامت‌محور را معرفی می‌کند.

علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان نیز در نخستین مجمع سلامت استان کرمان گفت: تضمین سلامت و امنیت کشور وظیفه حکومت است.

شایان ذکر است: موسسه خیریه کوثر مشیز دارنده نشان زرین مسئولیت اجتماعی ایران با داشتن چهار مجموعه درمانی در تهران و استان کرمان در زمینه خدمات درمانی به خصوص دندانپزشکی فعالیت گسترده ای داشته و هم اکنون نیز با راه اندازی کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی آرام بخشی و بیهوشی در جنوب شرق ایران در مرکز درمانی حضرت ابوالفضل(ع) گام بزرگی در رفع مشکلات دندانپزشکی برداشته است.همچنین مراکز درمانی موسسه خیریه کوثر مشیز در مناطق حاشیه ای شهر کرمان با راه اندازی کلینیکهای سیار دندانپزشکی و پزشکی به صورت رایگان به مردم محروم خدمت می کند.

تقدیر از موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان تشکل فعال در عرصه سلامت و درمان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس