mashiz.ir

رییس هیات مدیره خیریه کوثر مشیز اعلام کرد:

محمدحسین اسکندری زاده با اشاره به سرمایه گذاری این معین برای راه اندازی منطقه گردشگری بین المللی ارگ نرماشیر با اعتبار 30 میلیارد تومان در فاز اول تصریح کرد: مجتمع بزرگ گردشگری و تفریحی ارزان قیمت را برای مردم این منطقه راه اندازی خواهیم کرد که این طرح می تواند 30 هزار شغل را در نرماشیر ایجاد کند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- محمدحسین اسکندری زاده رییس هیات مدیره موسسه خیریه کوثر مشیز و معین اقتصادی شهرستان نرماشیر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان نرماشیر با ابراز خرسندی از حضور موسسه خیریه کوثر مشیز در استان کرمان در امر توسعه این استان تصریح کرد: حضور 25 موسسه و بنگاه ملی در امر توسعه استان به عنوان معین اقتصادی، یک اقدام چشمگیر از سوی استاندار کرمان بوده است و در این راه، باید حضور جهاد دانشگاهی استان به عنوان یک نهاد دانشگاهی در امر توسعه استان و شهر کرمان را به فال نیک گرفت.

وی با بیان اینکه امیدواریم با حمایت های استاندار و حضور جهاددانشگاهی، تصمیمات بسیار خوبی برای شهر کرمان به عنوان پیشانی استان کرمان گرفته شود تصریح کرد: ما در موسسه خیریه مشیز به عنوان یکی از موسسات خیریه بزرگ کشور خودمان را متعهد می دانیم که در کنار استاندار و فرماندار و همپای آنها حرکت کرده و شهرستان نرماشیر را به عنوان یک الگوی موفق توسعه اقتصادی در استان و کشور معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه موسسه مالی مشیز در بخش اعتباری، از قبل از ادغام و تاسیس موسسه نور تاکنون 260 هزار نفر سپرده گذار داشته است گفت:در این راستا حدود 50 میلیارد تومان سود به این افراد پرداخت شده است.

اسکندری زاده با بیان اینکه 4000 میلیارد تومان وام دهی خرد از سوی این موسسه به مردم پرداخت شده و بیش از 15 هزار شغل غیرمستقیم و 1000 شغل مستقیم نیز ایجاد شده است تصریح کرد: 22 مرکز خیریه مشیز در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند که 1610 نفر از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در این مراکز پذیرش شده اند.

 

راه‌اندازی منطقه گردشگری بین المللی ارگ نرماشیر

 

وی با اشاره به فعالیت 7 مرکز درمانی این موسسه در سطح استان کرمان و شهر تهران و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 7 میلیون نفر تصریح کرد: مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی معلولین را به عنوان دومین مرکز کشور در آینده نزدیک در استان کرمان راه اندازی خواهیم کرد ضمن آنکه به زودی در استان کلینیک دندانپزشکی سیار را نیز راه اندازی می کنیم.

معین اقتصادی شهرستان نرماشیر به تعهدات این مجموعه در شهرستان نرماشیر اشاره کرد و گفت: اقدامات موسسه خیریه کوثر مشیر در دو بخش تعریف شده است که یک بخش آن در حوزه توانمندسازی و بررسی، شناسایی و امکان سنجی کامل ظرفیت های این شهرستان است و با توجه به پتاسیل های کشاورزی این منطقه، به دنبال ارزش افزوده در حوزه کشاورزی این شهرستان هستیم.

اسکندری زاده به حوزه گردشگری این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: به لحاظ نزدیکی این منطقه به بم و ارگ تاریخی بم، به دنبال آن هستیم که بتوانیم نرماشیر را به عنوان یک مقصد و قطب گردشکری در استان تبدیل کنیم و طبق بررسی های صورت گرفته، این منطقه قابلیت پذیرش 500 هزار گردشگر را دارد.

وی با اشاره به سرمایه گذاری این معین برای راه اندازی منطقه گردشگری بین المللی ارگ نرماشیر با اعتبار 30 میلیارد تومان در فاز اول تصریح کرد: مجتمع بزرگ گردشگری و تفریحی ارزان قیمت را برای مردم این منطقه راه اندازی خواهیم کرد که این طرح می تواند 30 هزار شغل را در نرماشیر ایجاد کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه نرماشیر