mashiz.ir

کد خبر: ۲۳۴

با حضور معاون قوه قضائیه و رییس کل دادگستری استان کرمان از رییس هیات مدیره خیریه کوثر مشیز به خاطر حمایت از خانواده زندانیان کرمان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- با حضور معاون قوه قضائیه و رییس کل دادگستری استان کرمان از رییس هیات مدیره خیریه کوثر مشیز به خاطر حمایت از خانواده زندانیان کرمان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

به گزارش آفرینش برتر در مراسم بزرگداشت روز نسیم مهر در شهرستان بردسیر که با حضور دکتر جهانگیر معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، موحد رییس کل دادگستری استان کرمان، دادستان انقلاب اسلامی، مدیرکل زندانهای استان کرمان، جمعی از قضات و مدیران استان برگزار شد از موسسه خیریه کوثر مشیز به خاطر حمایت از خانواده زندانیان کرمان تجلیل شد.
دکتر جهانگیر در این مراسم گفت: در سال ۸۸ با پیگیری های سازمان زندان ها، روز پنجم خرداد به عنوان روز ملی نسیم مهر نامگذاری شد. وی افزود: برای گرامیداشت این روز باید موضوع حمایت از خانواده زندانیان را به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه کنیم تا این خانواده ها آسیب های مضاعف پیدا نکنند.
جهانگیر بیان کرد: در طول تاریخ گرانبهای انقلاب اسلامی هر جا که مردم در صحنه حضور داشتند حماسه آفریدند.حضور مردم می تواند گره های بزرگ را باز کند.
در این مراسم از آقای محمد حسین اسکندری زاده، رییس هیات مدیره موسسه خیریه کوثر مشیز به خاطر حمایت از خانواده زندانیان استان کرمان در بحث کمک های نقدی و غیر نقدی، درمان خانواده زندانیان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد تقدیر ویژه بعمل آمد.
همچنین در این مراسم از مراکز درمانی موسسه کوثر مشیز به خاطر همکاری با انجمن حمایت از خانواده زندانیان استان کرمان در بحث درمان تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس