mashiz.ir

معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز در ضیافت افطاری مرکز فرهنگی و آموزشی پسرانه نرماشیر گفت: خیریه کوثر مشیز در کنار دولت برای رفع محرومیت از شهرستان نرماشیر تلاش می‌کند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
پ
آفرینش برتر- معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز در ضیافت افطاری مرکز فرهنگی و آموزشی پسرانه نرماشیر گفت: خیریه کوثر مشیز در کنار دولت برای رفع محرومیت از شهرستان نرماشیر تلاش می‌کند. محمدرضا صادقی نژاد که مهمان مرکز نرماشیر و میزبان فرماندار و رئیس اداره بهزیستی این شهرستان بود پس از دیدار و گفتگو با مسئولان شهرستان نرماشیر، بر عزم موسسه خیریه کوثر مشیز بر محرومیت زدایی از این خطه سربلند تاکید کرد.

معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز در این دیدار از راه اندازی قریب الوقوع خانه جدید فرزندان مشیز نرماشیر خبر داد و گفت: با توجه به محرومیت در این منطقه، شهرستان نرماشیر در اولویت فعالیت‌های موسسه مشیز قرار دارد. وی همچنین مشیز را در کنار دولت برای رفع محرومیت از منطقه دانست و اظهارداشت: این منطقه دارای ظرفیت‌های بالقوه فراوان در عرصه‌های مختلف است که باید با کمک دولت و بخش خصوصی به فعلیت برسد.
فرماندار نرماشیر نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات خیرخواهانه موسسه خیریه کوثر مشیز در شهرستان نرماشیر تصریح کرد: تلاش ما نیز وحدت و همدلی برای رفع مشکلات این منطقه و رفع محرومیت از چهره نرماشیر است.
در پایان این مراسم مسئولین و مدیران موسسه خیریه کوثر مشیز از نزدیک با مشکلات و کمبود‌های فرزندان آشنا شده و برای حل آن‌ها دستورات لازم را صادر نمودند.

 

صادقی نژاد: خیریه کوثر مشیز در کنار دولت برای رفع محرومیت از شهرستان نرماشیر تلاش می کند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه نرماشیر