mashiz.ir

در جلسه نماینده معین اقتصادی شهرستان نرماشیر با سرپرست استانداری کرمان مطرح شد:

بهیار سلیمانی رئیس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثر مشیز و نماینده معین اقتصادی منطقه نرماشیر در جلسه با محمد جواد فدایی سرپرست استانداری کرمان از راه اندازی منطقه ویژه گردشگری در شهرستان نرماشیر خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۰۲ تير ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- رئیس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثر مشیز و نماینده معین اقتصادی منطقه نرماشیر در جلسه با سرپرست استانداری کرمان از راه اندازی منطقه ویژه گردشگری در شهرستان نرماشیر خبر داد. بهیار سلیمانی در این جلسه افزود: راه اندازی دهکده کشاورزی، هتل گردشگری، پیست ماشین سواری، موتور سواری و ادوات نظامی از دیگر پروژه های این طرح است که برای تامین هزینه های آن نیز برنامه ریزی شده است. دکتر سلیمانی همچنین با اشاره به مثلث گردشگری ایران، خواستار ورود کرمان به این حوزه شد و ادامه داد: استان کرمان دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه گردشگری است که باید به صورت ویژه به آن توجه کرد.
دکتر محمد جواد فدایی سرپرست استانداری کرمان نیز در این نشست به طرح جامع گردشگری در کشور اشاره کرد و گفت: این طرح کشوری می تواند در بحث نرماشیر نیز عملیاتی شود. وی همچنین از حمایت های همه جانبه استانداری در رونق منطقه نرماشیر خبر داد و برای حل مشکلات و سرعت بخشیدن به بحث بروکراسی اداری، قول مساعد داد.
محمدرضا صادقی نژاد معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز نیز در این نشست با اشاره به حمایت های همه جانبه این موسسه در منطقه نرماشیر اظهارداشت: این طرح در زمینی به مساحت 10 هزار هکتار اجرا خواهد شد که تاکنون هزار هکتار آن در نظر گرفته شده است. وی همچنین با اشاره به نگهداری 12 فرزند بی سرپرست و بدسرپرست توسط موسسه خیریه کوثر مشیز در مرکز فرهنگی و آموزشی شهرستان نرماشیر ادامه داد: ساختمان جدید این مرکز نیز توسط این موسسه در حال ساخت است که بزودی افتتاح می شود.
صادقی نژاد همچنین از کمک 3 میلیارد ریالی این موسسه به بیمارستان نرماشیر خبر داد و افزود: این اقدام در جهت رفع محرومیت های بهداشتی و درمانی در این منطقه بوده است.

منطقه ویژه گردشگردی نرماشیر طرحی بی نظیر در شرق کشور خواهد بود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه نرماشیر