mashiz.ir

کد خبر: ۲۶

نماینده موسسه خیریه کوثر مشیز و معین اقتصادی شهرستان نرماشیر گفت: یکی از طرح‌های بزرگ گردشگری با سرمایه گذاری یک میلیارد دلار توسط موسسه خیریه کوثر مشیز در نرماشیر اجرا می‌شود و این شهرستان به یکی از قطب‌های گردشگری خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۶ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
پ


آفرینش برتر- رییس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثرمشیز و معین اقتصادی شهرستان نرماشیر،ضمن بازدید از مرکز نگهداری کودکان و نوجوانان پسر حضرت رسول (ص ) نرماشیر و همچنین بازدید از روند ساخت مرکز پیشرفته شبه خانواده وابسته به این موسسه در شهرستان نرماشیر گفت : ساخت مرکز شبه خانواده و راه اندازی آن با زیر بناي 600 متر مربع در دستور کار قرار گرفت، و از زمان آغاز به کار این موسسه به عنوان معین اقتصادی شهرستان نرماشیر ، مرکز مدرن شبانه روزی حضرت رسول (ص) با ظرفیت 40 نفر از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست در حال ساخت می باشد.

دکتر سلیمانی افزود : از جمله کارهای معین اقتصادی حمایت از بخش درمان وکمک به بیمارستان جوادالائمه با مبلغ 3میلیارد ریال و تسریع و تجهیز روند بهره برداری این مجموعه می باشد ، با کمک3 میلیاردریالی این موسسه به‌دانشگاه علوم پزشکی بم، بیمارستان جواد الائمه (ع) در شهرستان نرماشیر راه اندازی شده است.

وی اظهار کرد : قوی ترین تیم اقتصادی کشور در حال بررسی طرح های اقتصادی در شهرستان نرماشیر می باشند.

وی دربحث گردشگری خاطر نشان کرد :دربحث گردشگری،این موسسه ساخت هتل قلعه ای در نرماشیر با مشارکت بخش خصوصی و توسعه گلخانه ‌ای وگیاهان دارویی را بر عهده دارد و یکی از طرح های بزرگ گردشگری با سرمایه گذاری یک میلیارد دلار توسط موسسه خیریه کوثر مشیز در نرماشیر اجرا می شود و این شهرستان به یکی از قطب های گردشگری خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

رییس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثر مشیز بیان کرد :این طرح با استفاده از تمام تجارب طرح های مهم گردشگری دنیا در حال مطالعه می باشد و با توجه به ظرفیت های اکوتوریسم در این منطقه می توان در بحث گردشگری طرح موفقی باشد.

سلیمانی تصریح کرد : با انجام این طرح و پذیرش 500 هزار نفر گردشگر خارجی و داخلی سهم استان کرمان بالغ بر 5 درصد گردشگران خارجی خواهد شد و این طرح درآمدی بالغ بر 500 میلیون دلار در این شهرستان و استان کرمان ایجاد خواهد کرد.

سلیمانی گفت: همچنین شهرستان نرماشیر می تواند به قطب بزرگ صنایع تبدیلی شیر و مواد لبنی و بسته بندی خرما و محصولات مربوطه تبدیل شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس
آخرین اخبار
پربازدیدها