mashiz.ir

دکتر سلیمانی رئیس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثر مشیز و نماینده معین اقتصادی منطقه نرماشیر در جلسه با معاون عمرانی استانداری کرمان، توجه به بحث گردشگری را یکی از راه های نجات اقتصاد کشور عنوان کرد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۵ - ۱۳ تير ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- دکتر سلیمانی رئیس گروه مشاوران موسسه خیریه کوثر مشیز و نماینده معین اقتصادی منطقه نرماشیر در جلسه با معاون عمرانی استانداری کرمان، توجه به بحث گردشگری را یکی از راه های نجات اقتصاد کشور عنوان کرد. در این جلسه که جمعی از مسئولین استانی و مدیران موسسه خیریه کوثر مشیز حضور داشتند، دکتر سلیمانی استان کرمان را دارای ظرفیت های عظیم در بحث گردشگری عنوان کرد و اظهارداشت: کرمان باید به عنوان یکی از چهار محور اصلی گردشگری در کشور معرفی شود و این استان دارای پتانسیل و ظرفیت های فراوانی در حوزه گردشگری است.
وی استان کرمان را یکی از موتورهای اصلی گردشگری در کشور عنوان کرد و افزود: نام کرمان در جهان پر آوازه است و نگاه ما در مورد نرماشیر خدمت محور است و ما در مشیز تلاش می کنیم تا ظرفیت های موجود در کرمان را به بالفعل تبدیل کنیم.

نگاه ما در بحث گردشگری منطقه نرماشیر ،خدمت به مردم است/توجه به بحث گردشگری اقتصاد کشور را نجات می دهد


دکتر سلیمانی ادامه داد: طرح گردشگری منطقه نرماشیر بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال هزینه خواهد داشت که اعتبار فاز اول آن آماده است و یکی از طرح های استثنایی است که اجرای آن شرق کشور را متحول می کند و در بحث اقتصادی نیز می تواند کمک زیادی به رونق اقتصادی در کشور بکند.
دکتر موسوی معاون عمرانی استانداری کرمان نیز در این نشست از آمادگی استانداری برای حمایت از طرح گردشگری منطقه نرماشیر خبر داد و گفت: ما در استانداری از همه سرمایه گذاران بخش های خصوصی و طرح های بزرگ حمایت می کنیم.
وی گردشگری را یکی از راه های نجات کشور عنوان کرد و اظهارداشت: در شرایط فعلی که بحران آب در کشور وجود دارد باید به دنبال مهره های جایگزین باشیم و گردشگری یکی از بهترین موضوعات جایگزین در این زمینه است.

نگاه ما در بحث گردشگری منطقه نرماشیر ،خدمت به مردم است/توجه به بحث گردشگری اقتصاد کشور را نجات می دهد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه نرماشیر