mashiz.ir

محمدرضا صادقی نژاد از برگزاری پنجمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان خیریه کوثر مشیز با حضور ورزشکارانی از مراکز شبه خانواده موسسه مشیز از چهاراستان کشور به مدت یک هفته در کرمان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- محمدرضا صادقی نژاد از برگزاری پنجمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان خیریه کوثر مشیز با حضور ورزشکارانی از مراکز شبه خانواده موسسه مشیز از چهاراستان کشور به مدت یک هفته در کرمان خبر داد.
معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین فرزندان مراکز شبه خانواده اعلام کرد و گفت: این جشنواره از ۱۵ مرداد ماه لغایت ۲۲ مرداد ماه در کرمان برگزار می‌شود. وی ادامه داد: امسال ۲۰۰ نفر از فرزندان موسسه خیریه کوثر مشیز به همراه ۴۶ ورزشکار پسر مهمان از خیریه‌های صنعتی و آشیانه علی در ۹ رشته فوتسال پسران، والیبال دختران، شطرنج، تنیس روی میز، دو ومیدانی، دارت، طناب زنی، طناب کشی و هفت سنگ به رقابت خواهند پرداخت.
صادقی نژاد به مراسم تجلیل از مدال آوران این جشنواره اشاره کرد و افزود: مراسم تجلیل از نفرات برتر و مدال آور این جشنواره، روز ۲۲ مرداد ماه با حضور جمعی از مسئولین استانی و کشوری و خیریه‌ها در سالن دانشکده عرفان برگزار می‌شود.
وی به بخش دیگری از فعالیت‌های ورزشی موسسه خیریه کوثر مشیز اشاره کرد و گفت: برگزاری نخستین دوره لیگ والیبال فرزندان دختر مراکز شبه خانواده موسسه خیریه کوثر مشیز استان کرمان از جمله فعالیت‌های ورزشی این موسسه است. معاون موسسه خیریه کوثر مشیز همچنین به تاسیس باشگاه ورزشی کوثر مشیز در رشته‌های فوتبال، فوتسال، والیبال و ووشو ویژه آقایان و بانوان اشاره کرد و گفت: امسال تیم والیبال دختران نوجوان باشگاه کوثر مشیز در مسابقات قهرمانی دسته اول شرکت کرد که دو بازیکن این باشگاه نیز به تیم ملی دعوت شدند.
وی حضور تیم فوتبال باشگاه کوثر مشیز در مسابقات لیگ برتر فوتبال استان را نیز از دیگر فعالیت‌های ورزشی این موسسه عنوان و تصریح کرد: نگاه ما به ورزش رسیدن به جایگاه قهرمانی و پهلوانی فرزندان مشیز در سطح جهانی است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه سیدالشهداء(ع) کرمان