mashiz.ir

با انجام مسابقات دو و میدانی در جریان برگزاری جشنواره فرهنگي و ورزشي فرزندان مشيز، نفرات اول تا سوم مشخص شدند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- در ادامه رقابت های ورزشی فرزندان خیریه کوثر مشیز؛ نفرات برتر مسابقات دو و میدانی دختران و پسران در پنجمین جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز معرفی شدند.

در جریان برگزاری این رقابت‌ها و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال دختران (۱۰۰ متر)، آیدا موسی زاده از مرکز شبه خانواده بم (فاز ۱) به مقام قهرمانی دست یافت و ام البنین نظری از مرکز شبه خانواده شهداد و زهرا باران زاده از مرکز شبه خانواده زرند به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.
همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال دختران (۲۰۰ متر) نیز فاطمه شهسواری از مرکز شبه خانواده سیرجان، فائزه خوبکار از مرکز شبه خانواده عنبر آباد و آزیتا قادری از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۲) به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.
در بخش پسران و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال (۲۰۰ متر)، یوسف قنبری از مرکز شبه خانواده نرماشیر به مقام قهرمانی دست یافت و ابوالفضل حسن پور از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۱) و محمدصالح زندی از مرکز شبه خانواده اندوهجرد به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
 همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال پسران (۴۰۰ متر) نیز ابوالفضل کمری از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۲)، محمدجواد پورکریم از مرکز شبه خانواده خیریه صنعتی و عرفان گواشیری از مرکز شبه خانواده گلباف( فاز ۲) به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.

 نفرات برتر مسابقات دو و میدانی دختران و پسران در پنجمین جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز معرفی شدند

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز دخترانه عنبر آباد