mashiz.ir

با انجام مسابقات طناب زنی در جریان برگزاری جشنواره فرهنگي و ورزشي فرزندان مشيز، نفرات اول تا سوم مشخص شدند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- در ادامه رقابت های ورزشی فرزندان خیریه کوثر مشیز؛ نفرات برتر مسابقات طناب زنی دختران و پسران در پنجمین جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز معرفی شدند.

در جریان برگزاری این رقابت‌ها و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال دختران، فرحنازخوبکار از مرکز شبه خانواده عنبرآباد به مقام قهرمانی دست یافت و هدیه آهار از مرکز شبه خانواده شهداد و رقیه رستمی از مرکز شبه خانواده بم (فاز ۱) به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال دختران نیز فاطمه پورعلیشاه از مرکز شبه خانواده بم( فاز ۲)، مرضیه سادات حسینی از مرکز شبه خانواده کرمان( فاز ۲) و فاطمه جوهری از مرکز شبه خانواده سیرجان به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.

در بخش پسران و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال، سبحان ابراهیمی از مرکز شبه خانواده گلباف (فاز ۱) به مقام قهرمانی دست یافت و سیدعلی اکبرحسینی از همان مرکز و محمدابراهیم پورشیخعلی از مرکز شبه خانواده اندوهجرد به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال پسران، مسعود سکنجی از مرکز شبه خانواده گلباف( فاز ۲) و مهدی افضلی پور و ابوالفضل پوراسماعیلی از مرکز شبه خانواده کرمان(فاز ۲) به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.

نفرات برتر مسابقات طناب زنی دختران و پسران در پنجمین جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز معرفی شدند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه امام سجاد(ع) گلباف