mashiz.ir

با انجام مسابقات دارت در جریان برگزاری جشنواره فرهنگي و ورزشي فرزندان مشيز، تیم های برتر مشخص شدند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- در ادامه رقابت های ورزشی فرزندان خیریه کوثر مشیز؛ نفرات برتر مسابقات دارت دختران و پسران در پنجمین جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز معرفی شدند.

در جریان برگزاری این رقابت‌ها و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال دختران، رقیه برزگر از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۱) به مقام قهرمانی دست یافت و مطهره فولادی از مرکز شبه خانواده بوشهر و آتنا پورعلیشاه از مرکز شبه خانواده بم (فاز ۱) به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.
 
همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال دختران نیز مهناز پورحسینی و فاطمه استکذار از مرکز شبه خانواده سیرجان، و سحر دولت آبادی از مرکز شبه خانواده شهداد به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.
 
در بخش پسران و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال، ابوالفضل چهل تخمی از مرکز شبه خانواده نرماشیر به مقام قهرمانی دست یافت و علیرضا عبدالرشیدی از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۱) و عادل محمدنژاد از مرکز شبه خانواده قزوین به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
 
همچنین در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال پسران نیز علی گنجعلی زاده از مرکز شبه خانواده کرمان (فاز ۲)، محمد صالح نصیری از مرکز شبه خانواده گلباف( فاز ۲) و حسین زنگی آبادی از خیریه صنعتی به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.
 
قهرمانان مسابقات دارت دختران و پسران جشنواره فرهنگي و ورزشي فرزندان مشيز مشخص شدند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز دخترانه سیرجان