mashiz.ir

در دیدار معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان مطرح شد؛

۱۵۰ نفر از فرزندان مشیز بعد از ترخیص با حمایت‌های موسسه در ادارات و سازمان‌های مختلف و یا در خود مشیز مشغول به کار شده و امروز افراد موفقی در جامعه هستند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- معاون مالی و اداری و نماینده  موسسه خیریه کوثر مشیز با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز گزارشی از فعالیت های خیرخواهانه و عام المنفعه موسسه ارائه کرد و گفت: هدف ما رسیدن به جامعه آرمانی و تلاش در جهت رفع مشکلات اجتماعی جامعه است.
 محمدرضا صادقی نژاد ادامه داد: این موسسه در حال حاضر بیش از ۳۰۰ کودک بی سرپرست و بدسرپرست را در قالب ۱۹ مرکز شبه خانواده نگهداری می‌کند و این درحالی است که طرح نگهداری فرزندان در مراکزی همانند خانواده برای نخستین بار توسط موسسه مشیز مطرح شد.
وی همچنین به تعداد فرزندان شاغل این موسسه اشاره کرد و اظهارداشت:۱۵۰ نفر از فرزندان مشیز بعد از ترخیص با حمایت‌های موسسه در ادارات و سازمان‌های مختلف و یا در خود مشیز مشغول به کار شده و امروز افراد موفقی در جامعه هستند.
صادقی نژاد به دیگر مراکز وابسته به موسسه خیریه کوثر مشیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۲ مرکز نگهداری معلولین، ۴ مرکز درمانی در کرمان، ماهان و تهران و یک مجتمع آموزشی ریحانه متعلق به این خیریه می‌باشد.
محمود وفائی نماینده موسسه خیریه کوثر مشیز در ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز با اشاره به فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه این موسسه در بخش های مختلف گفت: امروز موسسه مشیز در جایگاه خوبی در کشور قرار دارد و باید این اقدامات را برای مردم بازگو کرد.
وی مشیز را یک پارادوکس دوجانبه توصیف کرد و ادامه داد: دیدن فرزندان بی سرپرست و بدسرپرستی که بی هیچ جرم و گناهی مجبور به ترک آغوش گرم خانواده هستند انسان را ناراحت می کند اما تماشای تلاش های خیرینی که با تمام عشق و علاقه و همانند فرزندان خود به آنها خدمت رسانی می کنند جرقه خوشحالی و امید رادر دل انسان روشن می کند.
محمدرضا علیزاده محمدآبادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت انعکاس اقدامات انجام شده در موسسه مشیز گفت: خوشبختانه امروز خیریه مشیز یکی از بزرگترین و خوش نام ترین خیریه ها در کشور است که باید عملکرد آن اطلاع رسانی شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به آمادگی این اداره کل برای همکاری با موسسه مشیز تاکید کرد و گفت: راه اندازی یک موسسه فرهنگی و هنری ویژه گروه هدف موسسه مشیز می تواند اقدامی موثر در جهت ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به جامعه باشد.

صادقی نژاد: تاکنون ۱۵۰ فرزند مشیز با حمایت‌های این موسسه مشغول به کار شده اند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز دخترانه کرمان