mashiz.ir

حجت الاسلام محمود آبادی خیریه ها را بازوی دولت در خدمت رسانی به جامعه دانست و اظهارداشت: حمایت های دولت از خیریه ها همیشه جنبه معنوی داشته و امروز کل استان کرمان در خدمت مشیز است چون این موسسه به دنبال حل مشکلات جامعه و خدمت رسانی به مردم است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۸ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- سرپرست اداره کل حوزه استاندار کرمان در جمع مسئولین و مدیران موسسه خیریه کوثر مشیز اقدامات انجام شده توسط مشیز در سطح کشور را بسیار ارزشمند و قابل ستایش توصیف کرد و گفت: باید دست و بازوی خیرینی را که برای حل معضلات اجتماعی به کمک دولت آمده اند را بوسید.

 

خیریه ها بازوی دولت در خدمت رسانی به جامعه هستند

حجت الاسلام محمود آبادی استمرار و نگهداری کار خیر را سخت تر توصیف کرد و افزود: شروع یک کار و فعالیت خیرخواهانه بسیار عمل پسندیده ای است اما مهمتر از آن حفظ و استمرار کار خیر و منحرف نشدن از مسیر واقعی واقفین و موسسین آن است. وی خیریه ها را بازوی دولت در خدمت رسانی به جامعه دانست و اظهارداشت: حمایت های دولت از خیریه ها همیشه جنبه معنوی داشته و امروز کل استان کرمان در خدمت مشیز است چون این موسسه به دنبال حل مشکلات جامعه و خدمت رسانی به مردم است. سرپرست اداره کل حوزه استاندار کرمان به نقش مهم مدیریت خیریه ها در حفظ و تداوم این موسسات اشاره کرد و عنوان داشت: امروز اداره امور خیریه ها نیازمند مدرن ترین و کلاسیک ترین مدیریت هاست و این مهم در کل دنیا مورد توجه است.

 

تنها مرکز فوریت های دندان پزشکی استان کرمان متعلق به مشیز است/مراکز شبه خانواده برای نخستین بار توسط موسسه مشیز طراحی و اجرا شد

معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های موسسه مشیز در بخش های مختلف، از راه اندازی کارگاه تولیدی پوشاک توسط این موسسه خبر داد و گفت: در این کارگاه 40 نفر از فرزندان ترخیص شده مشیز مشغول بکار می شوند. محمدرضا صادقی نژاد همچنین به مرکز فوریت های پزشکی مشیز اشاره کرد و اظهارداشت: تنها مرکز فوریت های دندان پزشکی استان کرمان متعلق به مشیز است و در حال حاضر 16 یونیت دندان پزشکی در درمانگاه ابوالفضل وجود دارد . وی گفت: با وجود بالارفتن قیمت مواد اولیه دندان پزشکی اما کلیه هزینه دندان پزشکی در مشیز با تعرفه دولتی و با کم ترین نرخ و البته بهترین کیفیت و به صورت اقساط برای اقشار کم درآمد جامعه ارائه می شود. معاون اداری و مالی موسسه خیریه کوثر مشیز ادامه داد: نخستین مرکز دندان پزشکی بیهوشی معلولین در جنوب شرق کشور توسط موسسه مشیز راه اندازی شده است و هدف ما از همه این اقدامات، خدمت به جامعه با نگاه کاهش فقر، آسیب های اجتماعی و توانمندسازی معلولین است. محمدرضا صادقی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود نگهداری فرزندان در معرض آسیب در مراکزی شبیه به خانواده را ابتکار مشیز عنوان کرد و گفت: امروز فرزندان در معرض آسیب در مراکز شبه خانواده و نه اردوگاه، نگهداری و تربیت می شوند که این طرح اولین بار توسط موسسه مشیز در استان کرمان مطرح شد. 

 

به دنبال بین المللی کردن این موسسه با برند مشیز در دنیا هستیم

نماینده موسسه مشیز در ستاد اقتصاد مقاومتی نیز در این دیدار گفت: موسسه مشیز یک موسسه خیریه در سطح ملی و با ابعاد بین المللی است. محمود وفائی ادامه داد: امروز موسسه خیریه کوثر مشیز از مرز استان کرمان فراتر رفته و در استان های دیگر نیز مرکز دارد و هدف موسسه پس از کشوری شدن، بین المللی کردن این موسسه می باشد.

 

کل امکانات استان کرمان در خدمت مشیز برای برای رسیدن به اهداف خیرخواهانه خود است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز دخترانه عنبر آباد
آخرین اخبار
پربازدیدها