mashiz.ir

موسسه خیریه کوثر مشیز تاکنون با اختصاص سه میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز بیمارستان تازه تاسیس جواد الائمه(ع) در شهرستان نرماشیر، گام بلند دیگری در مسیر ارتقای سلامت مناطق محروم کشور برداشته است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۹ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان یکی از بزرگترین موسسات فعال در امور خیریه و از فعالین حوزه سلامت در مناطق محروم، با توجه به نیاز منطقه جنوب شرق استان کرمان و در مسیر یاری رسانی به دولت در جهت رفع محرومیت از این منطقه، اقدام به تامین برخی لوازم و وسایل مورد نیاز و تجهیز بیمارستان ۳۸ تخت خوابی جواد الائمه(ع) در شهرستان نرماشیر کرده است.

عملیات ساخت این بیمارستان در زمینی به مساحت ۳۹ هزار متر مربع و با زیربنای ۲۵۰۰ متر مربع در یک طبقه از سال ۱۳۹۵ آغاز گردیده و در حال حاضر با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی، مراحل تکمیل و تجهیز را پشت سر می گذارد. این بیمارستان ظرفیت فعال شدن ۶۴ تخت بیمارستانی را داراست و تاکنون ۳۸ تخت شامل ۹ تخت جراحی، ۹ تخت داخلی و ۹ تخت در بخش زنان و ۱۱ تخت در بخش اطفال، آماده بهره برداری شده است.

تجهیز بیمارستان جواد الائمه (ع) شهرستان نرماشیر در دستور کار موسسه خیریه کوثر مشیز

موسسه خیریه کوثر مشیز تاکنون با اختصاص سه میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز بیمارستان تازه تاسیس جواد الائمه(ع) در شهرستان نرماشیر، گام بلند دیگری در مسیر ارتقای سلامت مناطق محروم کشور برداشته است. اعتبار اختصاص داده شده توسط این موسسه در زمینه تجهیز بیمارستان به لوازم اکسیژن سانترال (تجهیزات گاز‌های طبی)، ساخت و نصب سکو‌های آزمایشگاهی و برخی لوازم ضروری دیگر هزینه شده است.
بیمارستان جواد الائمه نرماشیر در دی ماه ۱۳۹۶ مورد بازدید وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی قرار گرفت و بر تکمیل و تجهیز هر چه سریعتر آن تاکید شد.

 

تجهیز بیمارستان جواد الائمه (ع) شهرستان نرماشیر در دستور کار موسسه خیریه کوثر مشیز

 

موسسه خیریه کوثر مشیز دارنده نشان زرین مسئولیت اجتماعی ایران با داشتن چهار مجموعه درمانگاهی در تهران، کرمان و ماهان، کوشیده است در زمینه ارائه خدمات درمانی به هموطنان و به ویژه محرومین، گام موثری در مسیر ارتقای سطح سلامت کشور  بردارد و هم اکنون نیز با تجهیز بیمارستان نرماشیر، بر پیگیری اهداف خیرخواهانه خود تاکید مجدد می نماید.

لازم به ذکر است موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان معین اقتصادی شهرستان نرماشیر، اقدامات فراوانی را در جهت توسعه اقتصادی و گردشگری این شهرستان در دستور کار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدها