mashiz.ir

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی ایلام ؛

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی ایلام گقت: در استان ایلام ۱۲ هزار و ۹۰۰ نفر معلول در حوزه های مختلف جسمی، حرکتی، ذهنی و روانی، بینایی، شنوایی وجود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر-فرخ لقا جمشیدزاده اظهار داشت: معاونت توانبخشی یکی از معاونت های تخصصی سازمان بهزیستی است که از ابتدای تاسیس بهزیستی از فعالیت های اساسی این سازمان بوده است.

۱۲ هزار معلول در استان ایلام شناسایی شد
وی افزود: معاونت توانبخشی در ۳ دفتر تخصصی و یک ستاد مناسب سازی و شورای سالمندان خدمات خود را ارائه می دهند که این ۳ دفتر شامل دفتر توانمندسازی معلولین، دفتر مراقبتی و شبانه روزی و دفتر خدمات روزانه توان پزشکی است.

جمشیدزاده اضافه کرد: در استان ایلام ۱۲ هزار و ۹۰۰ نفر معلول در حوزه های مختلف جسمی، حرکتی، ذهنی و روانی، بینایی، شنوایی  وجود دارد.

وی تصریح کرد: از اتفاقات بسیار خوب سازمان بهزیستی در همین چند ماهه همه متقاضیانی که پشت نوبت خدمات مستمری بهزیستی بودند به تدریج این افراد تحت حمایت مستمر قرار می گیرند.

معاون بهزیستی ایلام افزود: در معاونت توانبخشی در دفتر توانمندسازی تمامی خدمات تخصصی حمایتی که معلولان نیاز دارند در حد توان و اعتباراتی که به استان اختصاص داده می شود در اختیار این افراد قرار می گیرد، این خدمات اعم از خدمات درمانی، معیشتی، تحصیلی، مناسب سازی منزل و خودرو و هر آن چه که معلولین ما نیازمند این خدمات باشند ارائه می دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین شهید فیاض بخش
آخرین اخبار
پربازدیدها