mashiz.ir

در راستای ارتقای اهداف پزشکی خیریه زنجیره امید صورت گرفت؛

۳۰ کودک دارای مشکلات حاد ستون فقرات توسط پروفسور کیوان مزدا به صورت رایگان مورد عمل جراحی قرار گرفتند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید که مورد حمایت سینماگرانی همچون  رخشان بنی‌اعتماد، اصغر فرهادی، نرگس آبیار، محمدحسین قاسمی، باران کوثری و مهتاب کرامتی است؛ میزبان کودکان بسیاری از سراسر کشور است که برای درمان مشکلات حاد ستون فقرات به تهران آمده‌اند.

تیم درمانی به سرپرستی پرفسور مزدا متشکل از پزشکان داوطلب فرانسوی و ایرانی و همراهی نورولوژیست تیم "آقای دکتر تریف مسری زادا" جراحی‌های بسیار پیچیده ستون فقرات را انجام می‌دهند.از میان ۷۰ کودکی که معاینه شدند با توجه به میزان ریسک‌پذیری و امکان حل مشکلات، بیش از ۲۵ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

زنجیره امید ایران از بدو تأسیس در سال ۱۳۸۶ با هدف ارتقای پزشکی فوق تخصصی کودکان تاکنون بیش از ۱۰۶۰۰ کودک و نوجوان را درمان کرده است که از بیماری‌های حاد ارتوپدی، بیماری‌های قلبی و مشکلات ترمیمی رنج می‌بردند.

 

درمان بیماری حاد ۳۰ کودک با حمایت موسسه زنجیره امید

کاهش میزان قابل توجهی مرگ و میر نوزادان بعد از جراحی‌های قلب اطفال ازجمله دستاوردهای این خیریه است.

فرایند درمان در این موسسه با همکاری پزشکان داوطلب ایرانی و خارجی، مراکز درمانی دانشگاهی، خیرین حقیقی و حقوقی انجام می‌شود.

برای بیماران پس از معرفی از طرف سازمان‌ها، افراد حقیقی و حقوقی و استعلام سطح توانمندی پرداخت هزینه‌های درمان، تشکیل پرونده شده و به صورت رایگان درمان می‌شوند.

این موسسه از ابتدای تأسیس تاکنون ۵ دستاورد پزشکی فوق تخصصی کودکان برای اولین بار در کشور داشته است.

درمان بیماری حاد ۳۰ کودک با حمایت موسسه زنجیره امید

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین شهید فیاض بخش
آخرین اخبار
پربازدیدها