mashiz.ir

صادقی نژاد در جمع فرزندان شبه خانواده مشیز در کرمان عنوان کرد:

محمدرضا صادقی نژاد معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز با حضور در جمع فرزندان چهار مرکز دخترانه و پسرانه شبه خانواده کرمان به بررسی مشکلات و کمبود‌های آنان پرداخت.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۹ - ۲۸ مهر ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- محمدرضا صادقی نژاد معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز با حضور در جمع فرزندان چهار مرکز دخترانه و پسرانه شبه خانواده کرمان به بررسی مشکلات و کمبود‌های آنان پرداخت.

در طی این بازدید ۵ ساعته که مدیران حوزه‌های مختلف مشیز نیز حضور داشتند فرزندان مراکز شبه خانواده کرمان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های انجام شده، به بیان خواسته های خود در زمینه های آموزشی، ورزشی، تربیتی و رفاهی پرداختند و در ادامه، مدیران هر قسمت به سوالات فرزندان پاسخ داده و راهکارهای مناسب را پیشنهاد کردند.
محمدرضا صادقی نژاد در این جلسه، تمام تلاش های انجام شده در موسسه مشیز را در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی زندگی فرزندان عنوان کرد و گفت: تلاش موسسین موسسه ساختن آینده ای روشن برای شماست و از شما می خواهیم تا با درس خواندن و رعایت اخلاق، دانش آموزان نمونه استان شوید.
وی مشیز را فرصتی استثنایی برای رسیدن به آمال و آرزوهای بزرگ توصیف کرد و اظهارداشت: مشیز بهترین امکانات تحصیلی، ورزشی،آموزشی و تربیتی را بسیج کرده تا آینده ای درخشان برای شما رقم بزند و شما باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنید.
معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز با تاکید بر اصل مطالبه گری توسط فرزندان تصریح کرد: شما به عنوان فرزندان مشیز باید مطالبه گری بر پایه احترام و انصاف را یاد بگیرید و تلاش کنید تا از حقوق قانونی و به حق خود در جامعه دفاع کرده و برای رسیدن به آن بجنگید.
وی وجود نظرات مخالف در جامعه را یکی از اصول ارتباطات اجتماعی عنوان کرد و گفت: مطئن باشید همه جامعه، هم رای و هم نظر با شما نیست و باید خود را برای پذیرش نظریات مخالف در جامعه آماده کنید.
 
مشیز فرصتی استثنایی برای رسیدن به آمال و آرزو‌های بزرگ است
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز پسرانه سیدالشهداء(ع) کرمان