mashiz.ir

کد خبر: ۴۴۹
در مراسم یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و سالگرد شهید حسین فهمیده عنوان شد؛

رزاقی گفت: اربعین انقلاب شکوهمند ما نشان می‌دهد شهدا جاودان ترین متن برای فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۲۱ آبان ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر  مراسم یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و سالگرد شهید حسین فهمیده با حضور سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، محمدرضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولان صبح امروز در دبیرستان شهدای هفتم تیر برگزار شد. 

در این مراسم رزاقی با اشاره به اینکه در اکثر استان‌های کشور برنامه شهدای دانش آموز در حال برگزاری است، اظهار کرد: شرایط امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری به جانفشانی و جوانمردی نیاز دارد. 

وی ادامه داد: اربعین انقلاب شکوهمند ما نشان می‌دهد شهدا جاودان ترین متن برای فرهنگ ایثار و شهادت هستند و دانش آموزان بهترین مخاطب برای خوانش این متن هستند.

شهدای دانش آموز جاودان‌ترین متن برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند

 

فهمیده و محمدی بر تارک انقلاب ایران می‌درخشند

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شهدای دانش آموزان از معلمانشان پیشی گرفتند، گفت: شهید فهمیده، بهنام محمدی و غیره شهدایی هستند که بر تارک انقلاب ما می‌درخشند. 

رزاقی با اشاره به شهدای دانش آموز تصریح کرد: در کنار شهید فهمیده، شهیده سهام در هویزه کاری مشابه شهید فهمیده انجام داد که اینها الگوهایی هستند که اکنون باید از آنها درس بگیریم. 

وی ادامه داد: بنا داریم خواندن و مطالعه تک به تک این شهدا را در طول سال تحصیلی انجام دهیم و این مراسم در سال‌های آتی با محتوای غنی تری پیش رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مجموعه مدارس دخترانه ریحانه