mashiz.ir

معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز هدف از راه اندازی موسسه را یاری رساندن به نیازمندان و محرومان جامعه اعلام کرد و افزود: مقرر شد موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان مرکز پایلوت در راستای پیشگیری معلولیت در استان معرفی شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر- مسئولین معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و جمعی از مدیران سمن ها و خیریه های استان کرمان به مناسبت روز جهانی معلولین با حضور در موسسه خیریه کوثر مشیز از زحمات و تلاش های این موسسه در حوزه های گوناگون خیریه به ویژه حوزه معلولین تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار محمدرضا صادقی نژاد معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های ۲۶ ساله این موسسه گفت: امروز اداره و مدیریت ۲۹ مرکز شامل ۱۹ مرکز شبه خانواده،۲ مرکز نگهداری معلولین،۴ کلینیک درمانی و مجتمع ریحانه در ۴ مقطع تحصیلی بر عهده موسسه مشیز است.

وی هدف از راه اندازی موسسه خیریه کوثر مشیز را یاری رساندن به نیازمندان و محرومان جامعه اعلام کرد و افزود: افتخار ما کمک رساندن به اقشار آسیب پذیر جامعه است و در این راستا تاکنون اقدامات اجتماعی، درمانی، آموزشی و فرهنگی زیادی انجام داده ایم. صادقی نژاد همچنین با گرامیداشت ۱۲ آذر روز جهانی معلولین بر اهمیت موضوع پیشگیری از معلولیت در کشور تاکید کرد و افزود: طی مذاکرات و نشست هایی که با دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی داشتیم مقرر شد موسسه خیریه کوثر مشیز به عنوان مرکز پایلوت در راستای پیشگیری معلولیت در استان معرفی شود.

 

۶۰۰ نفر در موسسه خیریه کوثر مشیز مشغول به کار هستند
صادقی نژاد با اشاره به ۶۰۰ پرسنل شاغل در موسسه خیریه مشیز تصریح کرد: موسسه مشیز به عنوان یک مرکز خیریه و البته کارآفرین در کشور توانسته است برای بیش از ۶۰۰ نفر ایجاد اشتغال کند که ۱۴۰ نفر از این افراد از فرزندان خود موسسه هستند. وی همچنین به بیش از ۳۰۰ فرزند بی سرپرست و بدسرپرست در مراکز شبه خانواده مشیز اشاره کرد و اظهارداشت: متاسفانه بیش از ۹۰ درصد از این فرزندان، بدسرپرست بوده اند که از سوی اداره بهزیستی به موسسه مشیز معرفی شده اند.

معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثر مشیز از راه اندازی قریب الوقوع میز سمن ها به میزبانی موسسه خیریه کوثر مشیز خبر داد و افزود: نشست های ماهانه سمن ها با یکدیگر می تواند زمینه را برای همکاری های متقابل بین خیریه ها فراهم کند.

 

تجلیل معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از زحمات موسسه خیریه کوثر مشیز

در این مراسم ازسوی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی از موسسه خیریه کوثر مشیز بخاطرفعالیت های خیرخواهانه در زمینه های مختلف بالاخص در حوزه معلولین با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد.

در پایان این مراسم مسئولین معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و مدیران سمن های مختلف از مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین شهید دکتر فیاض بخش بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت های موسسه مشیز در این مرکز قرار گرفتند.

 

موسسه خیریه مشیز مرکز پایلوت پیشگیری از معلولیت در استان کرمان می‌شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین شهید فیاض بخش