mashiz.ir

در دیدار معاون مالی و اداری موسسه خیریه مشیز با استاندار بوشهر مطرح شد؛

دکتر عبدالکریم گراوند اقدامات موسسه مشیز را موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه معرفی کرد و مشارکت در این امر خداپسندانه را وظیفه همگان دانست.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۰۴ دی ۱۳۹۷
پ

آفرینش برتر _ دکترعبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در دیدار با معاون مالی و اداری موسسه خیریه مشیز، ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت‌های خیرخواهانه موسسه خیریه کوثر مشیز در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور و بالاخص در استان بوشهر، بر حمایت‌های همه جانبه مسئولین این استان از مشیز قول مساعد داد و اعلام کرد: آماده هرگونه همکاری با موسسه خیریه مشیز در راستای اهداف خیرخواهانه این موسسه هستیم.
وی اقدامات موسسه خیریه کوثر مشیز را با ارزش توصیف و اظهار داشت: این اقدامات باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود و همه ما موظف هستیم در این امر خداپسندانه مشارکت کنیم.

در این دیدار، محمدرضا صادقی نژاد معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثرمشیز، گزارشی از فعالیت‌های این موسسه در حوزه های مختلف اجتماعی، درمانی، آموزشی و معلولین ارائه کرد. وی در این دیدار که دکتر علی پولادی ری شهری مدیر کل بهزیستی استان بوشهر و دکتر مرادی مدیر امور مشارکت‌های مردمی موسسه خیریه کوثر مشیز نیز حضور داشتند گفت: موسسه مشیز یک نهاد غیردولتی و خیریه است که ۲۶ سال پیش به همت و با نیت خیر مهندس اسکندری زاده و همسر بزرگوارشان راه اندازی شد و امروز به پشتوانه نگاه خیرخواهانه موسسین، اعتماد مردمی و همت و تلاش بیش از ۶۰۰ پرسنل، یکی از بزرگترین و البته خوش نام‌ترین موسسات خیریه در کشور محسوب می‌شود.
صادقی نژاد افزود: امروز ۳۱۱ فرزند بی سرپرست و بدسرپرست در استان‌های کرمان، سیستان وبلوچستان، زاهدان و بوشهر تحت پوشش این موسسه هستند که در مکان‌هایی شبیه به خانواده نگهداری و سرپرستی می‌شوند. وی همچنین به فعالیت‌های این موسسه در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: مرکز شبه خانواده مشیز بوشهر در سال ۱۳۹۲ در این استان راه اندازی شده و در طول ۵ سال فعالیت خود، توانسته است ۴۲ دختر بی سرپرست و بدسرپرست را نگهداری و آموزش داده و تربیت نماید و امروز نیز ۱۹ فرزند در این مرکز نگهداری می‌شوند.
معاون مالی و اداری موسسه خیریه کوثرمشیز به دیگر فعالیت‌های موسسه مشیز در حوزه معلولین، آموزشی و درمان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۱۹ مرکز شبه خانواده در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، زاهدان و قزوین، ۴ مرکز درمانی در استان‌های کرمان و تهران، دو مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین و مجتمع آموزشی غیرانتفاعی ریحانه در ۴ مقطع تحصیلی در استان کرمان متعلق به مشیز هستند و به جامعه خدمت رسانی می‌کنند.
وی خواستار حمایت‌های مسئولین استان بوشهر و بالاخص استاندار این استان از موسسه خیریه کوثر مشیز در جهت گسترش فعالیت‌های این موسسه در استان بوشهر؛ بالاخص تسریع در ساخت ساختمان جدید مرکز شبه خانواده بوشهر شد.

در پایان این دیدار مقرر شد بعد از اخذ مجوز‌های لازم برای ساخت ساختمان جدید مرکز شبه خانواده مشیز بوشهر، جلساتی با خیرین استان بوشهر نیز برگزار شود و همراهی و مشارکت‌های استانی برای تسریع در ساخت این پروژه نیز هماهنگ و منسجم شود.  

قول مساعد استاندار بوشهر بر حمایت های همه جانبه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار مرکز دخترانه بوشهر