mashiz.ir

کد خبر: ۵۶۵
مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع فرزندان مشیز:

 دکتر غلامرضا فروغی نعمت اللهی مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدید از مراکز شبه خانواده مشیز کرمان به فرزندان مشیز گفت: باید برای زندگی جنگید و با راحت طلبی نمی‌توان به جایی رسید و مرد در میدان جنگ، مرد می‌شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
پ

آفرینش برترـ  دکتر غلامرضا فروغی نعمت اللهی مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدید از مراکز شبه خانواده موسسه خیریه مشیز کرمان با فرزندان مشیز به گفتگو و صحبت نشست.
او که خود از فرزندان بهزیستی است در این دیدار صمیمانه به بیان خاطرات تحصیل و کودکی خود پرداخت و به فرزندان مشیز گفت: باید مراقب باشید که فکر بد، دوست بد و آینده بد وارد ذهن و زندگی شما نشود و تلاش کنید، چون شما لایق بهترین ها هستید.

دکتر فروغی که  با تلاش و کوشش فراوان موفق به اخذ دو مدرک کارشناسی ارشد و دو مدال طلای جهانی شده است تلاش و پشتکار را عامل موفقیت خود توصیف کرد و افزود: در گذشته، خیلی‌ها به آرزو‌های من می‌خندیدند، ولی امروز اثبات کردم که می‌توان به بالاترین مقام‌ها رسید.

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بدون ژن خوب و از یک محله فقیر نشین به اینجا رسیده است گفت: زندگی، محل جنگ است و باید برای زندگی جنگید و با راحت طلبی نمی‌توان به جایی رسید و مرد در میدان جنگ، مرد می‌شود.
 
 
زندگی محل جنگ است و باید برای رسیدن به آینده بهتر جنگید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس