mashiz.ir

کد خبر: ۶۸۲
با معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف؛

ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز با معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف به کار خود پایان داد. در این جشنواره بیش از ۲۵۰ فرزند از ۲۱ مرکز شبه خانواده، خیریه‌های آشیانه علی، کرمان پارسا و دو تیم مدرسه فوتسال بانک ملت و امدادبگیران بهزیستی برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۳۰ تير ۱۳۹۸
پ

آفرینش برتر- ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز با معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف به کار خود پایان داد. در این جشنواره بیش از ۲۵۰ فرزند از ۲۱ مرکز شبه خانواده، خیریه‌های آشیانه علی، کرمان پارسا و دو تیم مدرسه فوتسال بانک ملت و امدادبگیران بهزیستی برگزار شد.

طی یک هفته رقابت نفس گیر، ورزشکاران شرکت کننده در ۹ رشته ورزشی والیبال دختران، فوتسال پسران، طناب کشی، طناب زنی، دارت، شطرنج، دو و میدانی، تنیس روی میز و هفت سنگ به رقابت پرداختند که از قهرمانان و برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.همچنین مرکز شبه خانواده مشیز عنبرآباد، کاپ اخلاق دختران و خیریه آشیانه علی کاپ اخلاق پسران این جشنواره را از آن خود کردند.

 

دکتر عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان در مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره، مشیز را باعث افتخار و مباهات استان دانست و گفت: موسسه مشیز یک بازوی توانمند برای دولت و بهزیستی است.

وی ادامه داد: موسسه مشیز هر روز موفق‌تر و توانمندتر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود می‌کند که این نشان دهنده قدرت و بزرگی این مجموعه است.


دکتر زهرا موسی پور مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان نیز در جمع فرزندان مشیز گفت: مشیز با جامعیت و گستردگی فعالیت‌های خود در همه استان‌ها فعالیت می‌کند و یک مجموعه قوی غیر دولتی است.

وی در خصوص فعالیت‌های ورزشی موسسه نیز تصریح کرد: اقدام مشیز در برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی ستودنی است و اینگونه برنامه‌های ورزشی که باعث ایجاد نشاط و شادابی در بین فرزندان می‌شود یک حرکت مقدس است که می‌تواند در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

محمدرضا صادقی نژاد قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه کوثر مشیز نیز از کشوری کردن این جشنواره طی سال‌های آینده خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا در سال‌های آتی، این جشنواره را به یک فستیوال ورزشی در بین خیریه‌های کشور تبدیل کنیم تا ضمن انجام یک رقابت ورزشی از امکانات و ظرفیت‌های یکدیگر برای رسیدن به اهداف مشترک استفاده کنیم.

در مراسم اختتامیه این جشنواره همچنین پیام مهندس اسکندری زاده، موسس و رئیس هیئت امناء موسسه خیریه مشیز و دکتر پروین عباسپور مدیرعامل مشیز به ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مشیز قرائت شد.

در قسمتی از این پیام آمده است: امروز فرزندان مشیز از اینکه در خانواده مشیز هستند احساس عزت می‌کنند. احساس عزتی که به واسطه اقدام دیگر موسسه خیریه کوثر مشیز یعنی برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان این موسسه بوجود آمده است. ششمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مشیز امسال با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار از فرزندان مشیز، خیریه آشیانه علی، کرمان پارسا و تیم‌های مهمان به مدت یک هفته در ۹ رشته ورزشی برگزار و برترین‌های آن مشخص شدند. لازم می‌دانیم این نکته را یادآوری کنیم که این پایان تلاش ما نیست، آغاز مهربانی و کوشش است. نگاه به آینده‌ای نیک و یک زندگی زیبا دوختیم. تا رسیدن به آینده‌ای روشن، گام‌های بسیار برداشته ایم و همچنان نیز برخواهیم داشت.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس