mashiz.ir

کد خبر: ۶۸۸
در دیدار مسئولان مشیز با رئیس سازمان بهزیستی کشور تفاهم شد؛

در دیدار مدیران مؤسسه خیریه مشیز با دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کشور، فعالیت‌های این مؤسسه تشریح شد و برای همکاری‌های بیشتر میان این نهاد خیریه و سازمان بهزیستی کشور تفاهماتی حاصل شد. همچنین با صدور مجوز برای فعالیت موسسه مشیز در سطح کشور نیز موافقت شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
پ

 در دیدار مدیران مؤسسه خیریه مشیز با دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کشور، فعالیت‌های این مؤسسه تشریح شد و برای همکاری‌های بیشتر میان این نهاد خیریه و سازمان بهزیستی کشور تفاهماتی حاصل شد.

در این دیدار، دکتر اسکندری‌زاده عضو هیئت مدیره موسسه خیریه مشیز ضمن معرفی این موسسه و تشریح فعالیت‌های گوناگون آن در حوزه نگهداری و سرپرستی کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و اهداف بلند مشیز برای گسترش فعالیت در سطح کشور، در راستای سهولت امر خدمت‌رسانی و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه مشیز خواستار صدور مجوز فعالیت در سطح کشور شد.

وی با بیان اینکه مؤسسه خیریه مشیز بنا دارد مراکز نگهداری کودکان در سراسر کشور را گسترش دهد، افزود: بنا داریم به سرعت با ایجاد مراکز نگهداری کودکان در کل کشور با اولویت استان‌های همدان، هرمزگان، کرمانشاه، یزد، لرستان و خراسان رضوی خدمات بیشتری به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست ایران اسلامی ارائه کنیم و مقتضی است در این عرصه، بهزیستی کشور به یاری مؤسسه خیریه مشیز شتافته و ساختمانی متناسب با نیاز این کودکان را در اختیار مؤسسه قرار دهد.

اسکندری‌زاده در پایان، حل مشکل بیمه کارکنان مؤسسه خیریه مشیز، حل مشکل مالیات مراکز خیریه که صرفا خدماتی به بهزیستی کشور ارائه می‌دهند و همچنین واگذاری مالکیت مرکز فیاض بخش کرمان به مؤسسه مشیز را از دیگر انتظارات مسئولان مؤسسه از سازمان بهزیستی دانست.

دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کل کشور نیز ضمن اظهار خوشحالی از وجود چنین مؤسسه‌ای، از مسئولان و کارکنان مشیز تشکر و قدردانی کرد و آمادگی کامل سازمان بهزیستی کل کشور را برای اجرای خواسته‌های مؤسسه مشیز اعلام نمود. وی همچنین با صدور مجوز برای فعالیت موسسه مشیز در سطح کشور نیز موافقت کرد.

قابل ذکر است که موسسه خیریه مشیز با سابقه ۲۵ ساله، تاکنون بالغ بر ۱۶۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان بدسرپرست و بی‌سرپرست را در ۲۱ مرکز شبه خانواده خود تحت پوشش قرار داده و نشان زرین مسئولیت اجتماعی را نیز دریافت کرده است.

 

گسترش همکاری‌های سازمان بهزیستی کشور با مؤسسه خیریه مشیز

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس