mashiz.ir

کد خبر: ۷۳۲

مدیرکل بهزیستی استان کرمان: مشیز یک سازمان غیردولتی قوی در حوزه مسائل اجتماعی است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
پ

 مدیرکل بهزیستی استان کرمان: مشیز یک سازمان غیردولتی قوی در حوزه مسائل اجتماعی است
قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه کوثر مشیز دقایقی قبل با مدیرکل بهزیستی استان کرمان و جمعی از معاونین این سازمان دیدار و در رابطه با همکاری مشترک بیشتر با یکدیگر گفتگو کردند.
دکتر عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان در این دیدار، مشیز را یک سازمان غیردولتی قوی در حوزه اجتماعی معرفی کرد و گفت: مشیز یک تشکل غیردولتی اما همکار خوب دولت است و ما به این موسسه افتخار می کنیم و آماده هرگونه همکاری با این موسسه در همه زمینه ها هستیم.
وی ادامه داد: به خود می بالیم که مشیز به عنوان یک سازمان تخصصی غیردولتی در حوزه مسائل اجتماعی متولد کرمان است و زادگاه آن از کرمان بوده و امروز در کل کشور گسترش یافته است و ما نیز با توسعه فعالیت های مشیز در چارچوب قانون هیچ ممانعتی نداریم.
بالاترین مقام بهزیستی استان کرمان، با تاکید بر نیاز مناطق محروم استان به فعالیت های مشیز تصریح کرد: ما امروز در مناطق محروم استان و در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در استان نیاز به کمک مشیز داریم و امیدواریم که اگر تصمیم بر توسعه مشیز وجود دارد استان کرمان در اولویت قرار گیرد.
وی ادامه داد: پیشنهاد ما این است که مشیز پرچم دار مبارزه با آسیب های اجتماعی شود و معتقدیم با توجه به نیروی انسانی و ظرفیت هایی که در این موسسه وجود دارد می تواند در دیگر حوزه های آسیب های اجتماعی همچون پیشگیری از طلاق ، ژنتیک، پیشگیری از معلولیت و مهارت های اجتماعی نیز موفق و الگو شود و ما مشیز را به عنوان یک الگوی موفق به جهان معرفی کنیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس