mashiz.ir

کد خبر: ۸۲۰

در صورت تامین مواد اولیه ، مشیز می تواند ماسک موردنیاز جنوب شرق کشور را تامین می کند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
پ

‍ مشارکت مشیز در مقابل بحران کرونا

در صورت تامین مواد اولیه ، مشیز می تواند ماسک موردنیاز جنوب شرق کشور را تامین می کند.

دکتر بصیری معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری کرمان به همراه مدیرکل امور اجتماعی استانداری، قائم مقام موسسه مشیز و جمع دیگری از مدیران صبح امروز از کارگاه تولید ماسک مشیز بازدید کردند.

دکتر بصیری در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از این اقدام جهادی موسسه مشیز در این شرایط بحرانی کشور گفت: کارگاه خیاطی مشیز یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین کارگاه ها در سطح استان کرمان است که خوشبختانه خط تولید خود را بخاطر نیاز جامعه به تولید ماسک تغییر داده است.

وی ادامه داد: طبق تائیدیه دانشگاه علوم پزشکی کلیه موارد بهداشتی نیز در این کارگاه رعایت می شود و پارچه مورد استفاده در این کارگاه نیز از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها بوده که امکان شستشو مجدد نیز برای آن وجود دارد.

معاون استاندار کرمان کمبود بعضی مواد اولیه مثل کش را از جمله مشکلات این کارگاه ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد کسانی که در زمینه دوزندگی مهارت دارند به کمک این موسسه بیایند تا بتوانیم هرچه سریعتر با افزایش ظرفیت این کارگاه، نیاز استان به ماسک را مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر امکان تولید روزانه 5 هزار ماسک در یک شیفت در این کارگاه وجود دارد که در صورت تامین مواد اولیه مورد نیاز و نیروی انسانی می توانیم ظرفیت آن را چندین برابر و سه شیفت کنیم و حتی نیازهای استان های همجوار را نیز تامین کنیم .

دکتر زهرا موسی پور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان نیز در این بازدید ضمن اشاره به ظرفیت بالای سمن های های مردم نهاد در این زمینه گفت: امیدواریم سمن های مردم نهاد به کمک مشیز بیایند و در این شرایط بحرانی دولت را کمک کنند.

مشارکت مشیز در مقابل بحران کرونا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس