• تماس با ما: ۰۲۱۸۸۶۰۶۱۶۹
  • ایمیل به ما: info@mashiz.ir

قدردانی شهردار کرمان از کودکان حائز رتبۀ مؤسسه خیریۀ «مشیز کرمان»

شهردار کرمان از کودکان حائز رتبه و برگزیدۀ مؤسسه خیریه «مشیز کرمان» در جشنوارۀ سراسری فرهنگی و هنری «مشیز» قدردانی کرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمهران عالم‌زاده در بازدید از مؤسسه خیریه «مشیز کرمان» که به‌همراه دبیر ستاد شهر دوستدار کودک شهرداری کرمان انجام شد، با اهدای هدایایی به دختران دارای رتبه در این جشنوارۀ سراسری، این کودکان را مورد تشویق و حمایت قرار داد.
وی در جمع کودکان این مؤسسه ضمن آرزوی موفقیت برای کودکان این مرکز در تمام زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی، از تلاش مربیان این مجموعه در راستای پرورش و رشد استعدادهای کودکان تشکر کرد.
عالم‌زاده در مورد لزوم ایجاد فضایی مناسب برای نمایش آثار نقاشی کودکان، گفت: طبق درخواست مسئولان این مؤسسه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توان از فضا و ظرفیت فرهنگ‌سرای کوثر شهرداری برای نمایش آثار کودکان استفاده کرد.
در این بازدید مدیر مؤسسه خیریه «مشیز» کرمان به آموزش همه‌جانبه کودکان این مؤسسه در زمینه نقاشی، کارهای هنری، صنایع دستی، داستان‌نویسی سرود و استفاده از مواد بازیافتی برای کارهای هنری اشاره کرد.
کامرانی در ادامه، ازجمله دلایل موفقیت کودکان این مؤسسه در جشنواره سراسری فرهنگی و هنری «مشیز» را حضور شهردار کرمان در مؤسسه و دیدار با کودکان این مرکز در سال گذشته بیان کرد و افزود: تشویق بچه‌ها ازسوی شهردار موجب افزایش انگیزه و تلاش برای کسب رتبه در این جشنواره شده است.
وی با قدردانی از شهردار کرمان به‌واسطۀ بهسازی بخش‌هایی از این مؤسسه، خواستار انجام اقدامات دیگر در راستای بهینه‌سازی فضای داخلی و بیرونی این مجموعه شد.
لازم به ذکر است؛ در این بازدید توسط مسئولان مؤسسه خیریه «مشیز»، از حامیان مجموعه به‌خصوص شهردار کرمان به‌واسطه تلاش درجهت بهسازی و توجه به کودکان این مجموعه تشکر و قدردانی شد.

ارتباط با دفتر تهران

تهران، خیابان شیراز جنوبی، خیابان شهید آقا علیخانی، شماره ۴۲
۰۲۱۸۸۶۰۶۱۶۹

ارتباط با دفتر کرمان

کرمان، بلوار جهاد، جهاد۳، موسسه خیریه کوثر مشیز
۰۳۴۳۲۲۶۷۴۰۸

نماد اعتماد الکترونیکی